Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace (MFO) vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:

Hráč v orchestru MFO –hráč skupiny II. houslí

(úvazek 1.00, zástup za RD)

Od uchazečů požadujeme:

  • ukončené SŠ, nebo VŠ vzdělání v oboru
  • flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, preciznost.

Uchazečům nabízíme:

  • pracovní pozici v tradiční, stabilní a renomované instituci
  • platové zařazení dle platných předpisů (12. platová třída) a odpovídající praxe
  • zaměstnanecké benefity: stravenky
  • 5 týdnů dovolené

nástup od 1. srpna 2019, popř. dle vzájemné dohody.

Přihlášky, obsahující jméno, příjmení a kontaktní údaje (email, telefon) zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a informací, zda požadujete zajištění korepetice buď v tištěné podobě poštou na adresu sídla MFO, anebo v elektronické podobě (dokumenty ve formátu PDF) na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to nejpozději do 24.6.2019 včetně. Na obálku, resp.do předmětu emailu uveďte „VŘ – hráč v orchestru MFO - hráč skupiny II. houslí“.

Součástí emailové zprávy, popř. poštovní zásilky musí být vyjádření souhlasu s tím, že Moravská filharmonie Olomouc zpracovává osobní údaje příslušného uchazeče za účelem administrace tohoto výběrového řízení a vedení evidence uchazečů o zaměstnání. Pakliže uchazeč nevyjádří tento souhlas, nemůže být do VŘ zařazen a jím zaslané podklady mu budou odmítnuty a vráceny zpět. Přihlášení uchazeči budou po datu uzávěrky příjmu přihlášek pozváni ke konkurzní předehrávce, která se uskuteční dne 26. 6. 2019 v sále MFO Reduta (Horní náměstí 23, Olomouc). Konkrétní čas bude uchazečům upřesněn po termínu uzávěrky přihlášek do konkurzu. Předehrávka bude koncipovaná jako dvoukolová.

K této předehrávce si každý uchazeč nastuduje:

  • vybrané části orchestrálních partů, které jsou dostupné ke stažení on-line ve formátu PDF pod URL: http://www.mfo.cz/konkurzy
  • sólový přednes sdoprovodem klavíru: W. A. Mozart: koncert dle vlastního výběru (1. věta skadencí)
  • J. S. Bach: Sonáta a partita dle vlastního výběru (1 část).

Případné další informace poskytne tajemník konkursní komise p. Radim Černín (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:602585787), anebo vedoucí skupiny 2. houslí pan Igor Kopyt (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:730129666).

V Olomouci dne 24. května 2019.Jonáš Harman, v. r.ředitel Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace