Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace (MFO)
vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:
Hráč v orchestru MFO –hráč skupiny kontrabasů(úvazek 1.00, zástup za RDOd uchazečů požadujeme:-ukončené SŠ, nebo VŠ vzdělání voboru;-flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, preciznost.

Uchazečům nabízíme:
-pracovní pozici vtradiční, stabilní a renomované instituci;-platové zařazení dle platných předpisů (13. platová třída) a odpovídající praxe; -zaměstnanecké benefity: stravenky;-5 týdnů dovolené;-dle vzájemné dohody.

Přihlášky, obsahující jméno, příjmení a kontaktní údaje (email, telefon) zasílejte spolu se strukturovaným životopisema informací, zda požadujete zajištění korepetice buď v tištěné podobě poštou na adresu sídla MFO, anebo v elektronické podobě (dokumenty veformátu PDF) na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to nejpozději do 13.03.2020 včetně. Na obálku, resp. do předmětu emailu uveďte „VŘ –hráč skupiny kontrabasů“. Součástí emailové zprávy, popř. poštovní zásilky musí být vyjádření souhlasu s tím, že Moravská filharmonie Olomouc zpracovává osobní údaje příslušného uchazeče za účelem administrace tohoto výběrového řízení a vedení evidence uchazečů o zaměstnání. Pakliže uchazeč nevyjádří tento souhlas, nemůže být do VŘ zařazen a jím zaslané podklady mu budou odmítnuty a vráceny zpět.

Přihlášeníuchazeči budou po datu uzávěrky příjmu přihlášek pozváni ke konkurzní předehrávce, která se uskuteční dne 18.03.2020 od 14.00 hodin v sále MFO Reduta (Horní náměstí 23, Olomouc). Konkrétní datum a čas bude uchazečům upřesněn po termínu uzávěrky přihlášek do konkurzu. Předehrávka bude koncipovaná jako dvoukolová. K této předehrávce si každý uchazeč nastuduje:
-vybrané části orchestrálních partů, které jsou dostupné ke stažení on-line ve formátu PDF pod URL: http://www.mfo.cz/konkurzy (soubor s názvem „kontrabas“);
-sólový přednes sdoprovodem klavíru: 1. a 2. věta vč. kadence  z koncertu libovolného autora z období klasicismu.
Případné  další  informace  poskytne  tajemník  konkursní  komise  p.  Radim  Černín  (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:602585787),  anebo vedoucí  skupiny kontrabasů  p. MgA. Luděk  Zakopal(email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:728804686).