Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace (MFO) vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici

Hráč v orchestru MFO – hráč skupiny kontrabasů

Přihlášky, obsahující jméno, příjmení a kontaktní údaje(email, telefon) zasílejte spolu se strukturovaným životopisema informací, zda požadujete zajištění korepetice buď v tištěné podobě poštou na adresu sídla MFO, anebo v elektronické podobě (dokumenty ve formátu PDF) na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to nejpozději do 30.09.2020 včetně. Na obálku, resp.do předmětu emailu uveďte „VŘ –hráč v orchestru MFO – hráč skupiny kontrabasů“. Součástí emailové zprávy, popř. poštovní zásilky musí být vyjádření souhlasu s tím, že Moravská filharmonie Olomouc zpracovává osobní údaje příslušného uchazeče za účelem administrace tohoto výběrového řízení a vedení evidence uchazečů o zaměstnání. Pakliže uchazeč nevyjádří tento souhlas, nemůže být do VŘ zařazen a jím zaslané podklady mu budou odmítnuty a vráceny zpět.

Přihlášeníuchazeči budou podatu uzávěrky příjmu přihlášek pozváni ke konkurzní předehrávce, která se uskuteční dne 13.10.2020 od 14.00 hodinvsále MFO Reduta(Horní náměstí 23, Olomouc). Konkrétní datum a časbude uchazečům upřesněn po termínu uzávěrky přihlášek do konkurzu.Předehrávka bude koncipovaná jako dvoukolová. Ktéto předehrávce si každý uchazeč nastuduje

  • vybrané části orchestrálních partů, které jsou dostupné ke stažení on-line ve formátu PDF pod URL: http://www.mfo.cz/konkurzy (soubor snázvem kontrabas“)
  • sólový přednes sdoprovodem klavíru: 1. a 2. věta vč. kadence z koncertu libovolného autora z období klasicismu

Případné další informace poskytne tajemník konkursní komise p. Radim Černín (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:602585787), anebo vedoucí skupiny kontrabasů p. MgA. Luděk Zakopal (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:728804686)