Hráč v orchestru MFO zástupce koncertního mistra violoncell

 

Přihlášky, obsahující jméno, příjmení a kontaktní údaje (email, telefon) zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a informací, zda požadujete zajištění korepetice buď v tištěné podobě poštou na adresu sídla MFO, anebo v elektronické podobě (dokumenty veformátu PDF) na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to nejpozději do 30.09.2020 včetně. Na obálku, resp. do předmětu emailu uveďte „hráč v orchestru MFO zástupce koncertního mistra violoncell“. Součástí emailové zprávy, popř. poštovní zásilky musí být vyjádření souhlasu s tím, že Moravská filharmonie Olomouc zpracovává osobní údaje příslušného uchazeče za účelem administrace tohoto výběrového řízení a vedení evidence uchazečů o zaměstnání. Pakliže uchazeč nevyjádří tento souhlas, nemůže být do VŘ zařazen a jím zaslané podklady mu budou odmítnuty a vráceny zpět.

Přihlášení uchazeči budou po datu uzávěrky příjmu přihlášek pozváni ke konkurzní předehrávce, která se uskuteční dne 09.10.2020 od 10.00 hodin v sále MFO Reduta (Horní náměstí 23, Olomouc). Konkrétní datum a čas bude uchazečům upřesněn po termínu uzávěrky přihlášek do konkurzu. Předehrávka bude koncipovaná jako dvoukolová. K této předehrávce si každý uchazeč nastuduje:

- vybrané části orchestrálních partů, které jsou dostupné ke stažení on-line ve formátu PDF pod URL: http://www.mfo.cz/konkurzy (soubor snázvem violoncello);

- sólový přednes, bližší specifikace tamtéž.

Případné další informace poskytne tajemník konkursní komise p. Radim Černín (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:602585787), a nebo vedoucí skupiny violoncell pí. Ludmila Bubeníčková (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:737 773994).