Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace (MFO) vypisuje výběrové řízení na pracovní pozici:

Hráč v orchestru MFO –hráč skupiny II. houslí
(úvazek 1.00)
Od uchazečů požadujeme:
-SŠ, nebo VŠ vzdělání v oboru hudba
-hra na příslušný nástroj
-flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, preciznost.

Uchazečům nabízíme:
-pracovní pozici v tradiční, stabilní a renomované instituci;
-platové zařazení dle platných předpisů (12. platová třída) a odpovídající praxe;
-zaměstnanecké benefity: stravenky;
-5 týdnů dovolené;
-nástup ihned, popř. dle vzájemné dohody.

Přihlášky, obsahující jméno, příjmení a kontaktní údaje(email, telefon) zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a informací, zda požadujete zajištění korepetice buď vtištěné podobě poštou na adresu sídla MFO, anebo v elektronické podobě (dokumenty ve formátu PDF) na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to nejpozději do 08.11.2020včetně.Na obálku, resp.do předmětu emailu uveďte „VŘ –hráč v orchestru MFO –hráč skupiny II. houslí“.Součástí emailové zprávy, popř. poštovní zásilky musí být vyjádření souhlasu s tím, že Moravská filharmonie Olomouc zpracovává osobní údaje příslušného uchazeče za účelem administrace tohoto výběrového řízení a vedení evidence uchazečů o zaměstnání.Pakliže uchazeč nevyjádří tento souhlas, nemůže být do VŘ zařazen a jím zaslané podklady mu budou odmítnuty a vráceny zpět.

Vybraní uchazeči budou po datu uzávěrky příjmu přihlášek pozváni ke konkurzní předehrávce, která se uskuteční dne 19.11.2020 od 09.00 hodin v sále MFO Reduta(Horní náměstí 23, Olomouc).

Předehrávka bude koncipovaná jako dvoukolová. Vybrané části orchestrálních partů jsou ke stažení online pod URL: http://www.mfo.cz/konkurzy.

1. kolo: W.A. Mozart –jakákoli 1. věta s kadencí koncertů D dur, A dur, G dur aJ.S.Bach: Sonáta a partita dle vlastního výběru (jedna část) + orchestrální party cyklu Má vlast B. Smetany.

2. kolo: 1. věta z koncertu romantického období či 1. pol. 20. století s kadencí, případně první věta s kadencí koncertu L. van Beethovena+ vybrané orchestrální party.

Případné  další  informace  poskytne  tajemník  konkursní  komise  p.  Radim  Černín  (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:602585787), anebo vedoucí skupiny II. houslí p.Igor Kopyt (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:730129666).

V Olomouci dne 15. října 2020. Jonáš Harman, v. r. ředitel Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace