Hráč v orchestru MFO – hráč na II. trombon s povinností I. trombonu(úvazek 0.5)

Od uchazečů požadujeme:
-SŠ, nebo VŠ vzdělání v oboru hudba
–hra na příslušný nástroj
-flexibilitu, spolehlivost, samostatnost, preciznost.

Uchazečům nabízíme:
-pracovní pozici v tradiční, stabilní a renomované instituci;
-platové zařazení dle platných předpisů (13. platová třída) a odpovídající praxe;
-zaměstnanecké benefity: stravenky;
-5 týdnů dovolené;
-nástup k 1.1.2021, popř. dle vzájemné dohody.

Přihlášky, obsahující jméno, příjmení a kontaktní údaje(email, telefon) zasílejte spolu se strukturovaným životopisem a informací, zda požadujete zajištění korepetice buď vtištěné podobě poštou na adresu sídla MFO, anebo v elektronické podobě (dokumenty ve formátu PDF) na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., a to nejpozději do 8.11.2020 včetně.  Na obálku, resp.do předmětu emailu uveďte „VŘ –hráč v orchestru  MFO –hráč na II. trombon s povinností I. trombonu“. Součástí emailové zprávy, popř. poštovní zásilky musí být vyjádření souhlasu s tím, že Moravská filharmonie Olomouc zpracovává osobní údaje příslušného uchazeče za účelem administrace tohoto výběrového řízení a vedení evidence uchazečů o zaměstnání. Pakliže uchazeč nevyjádří tento souhlas, nemůže být do VŘ zařazen a jím zaslané podklady mu budou odmítnuty a vráceny zpět.

Vybraní uchazeči budou po datu uzávěrky příjmu přihlášek pozváni ke konkurzní předehrávce, která se uskuteční dne  18.11.2020  od  9.00  hodin  v sále MFO Reduta(Horní náměstí 23, Olomouc). Předehrávka bude koncipovaná  jako  dvoukolová.  Vybrané  části  orchestrálních  partů  jsou  ke  stažení  online  pod  URL: http://www.mfo.cz/konkurzy.

1. kolo: vybrané orchestrální party
2. kolo: Jedna z těchto přednesových skladeb s doprovodem klavíru: F. David –Concertino 1.+2. věta s kadencemi, L. Grøndahl –Koncert 1.+2. věta s kadencemi, J. Matěj –Sonáta-1.+2. věta s kadencemi, G. Ch. Wagenseil –Koncert 1.+2. věta s kadencemi.

Případné  další  informace  poskytne  tajemník  konkursní  komise  p.  Radim  Černín  (email:  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.:602585787),  anebo  vedoucí skupiny trombonů p. Miroslav Tutko (email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.,  tel.:  603 897697).

V Olomouci dne 13. října 2020.  Jonáš Harman, v. r.ředitel Moravská filharmonie Olomouc, příspěvková organizace